بهترین راه برای حفظ جریان مطلوب محصول در خط لوله و به حداکثر رساندن بازده سرمایه شما چیست؟ چالش های خود را به ما بگویید و ما به شما کمک می کنیم راه حل ها را پیدا کنید.

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
پیگ

گروه محصول :

نام تجاری محصول :

مشخصات فنی :

درخواست پیگ شرکت تیم

كلیه تجهیزات مورد نظر شما توسط شركت تیم قابل ارائه است. كافی است بر روی دکمه درخواست كليك نموده و آن را تكميل كنيد. كارشناسان ما در سريعترين زمان ممكن به درخواست ارسالی شما پاسخ خواهند داد.

توضیحات کلی :

پیگهای بدنه فلزی :

این گروه از پیگها به عنوان موثرترین و پر مصرف ترین پیگهای خط لوله در اشکال و ترکیبهای متنوع، طراحی و تولید می گردند و در تمامی عملیات های خط لوله اعم از احداث، تست هیدرواستاتیک، راه اندازی، بهره برداری و تعمیرات کاربرد دارند.

این پیگها غالبا دارای بدنه فلزی ( فولاد،آلومینیوم، استیل) هستند و در سایزهای ۴ تا ۵۶ اینچ بسته به کاربرد آنها مجهز به کاپ پلی یورتان، دیسک پلی یورتان، برس، آهنربا، بلیدهای تراشنده پلی یورتان، ضربه گیر، پلاک، چرخ، صفحه اندازه و فنر جهت کاربردهای تمیزکاری، جداسازی مواد، پر و خالی کردن آب، اعمال مواد ضدخوردگی و … تولید می گردند.

عبور از زوایای 105D به بالا و مقاومتهای مکانیکی و دینامیکی در شرایط عملیاتی و همچنین مقاومت سایشی و پارگی و آببندی اجزا پلی یورتان از شاخص های اصلی این نوع پیگها می باشد.

پیگهای تمام پلی یورتان :

این گروه از پیگ ها که بصورت یکپارچه و یا چند تکه کاملا از پلی یورتان تولید می گردند؛ ضمن حفظ آب بندی بسیار خوب، از مزایایی مانند سبکی و انعطاف پذیری بسیار عالی برخوردار می باشند که این مزایای رانش بیشتر و عبور از اتصالات و زوایای بسته را فراهم می سازد.
پیگهای تمام یورتان از سایز ۲ تا ۵۶ اینچ جهت کاربردهای تمیز کاری، جداسازی و همچنین تست هیدرواستاتیک تولید می گردند.

پیگهای کروی :

پیگهای کروی بهترین انتخاب جهت کاربردهای خروج مایعات،جداسازی سیال و یا فرآورده های مختلف و Metering خطوط لوله می باشند. این نوع پیگها در انواع توپر ( solid )، تو خالی ( inflatable ) با ولو یکطرفه جهت سایز کردن پیگ خاص (با مغزی اسفنجی، آهنربا، و یا برسدار ) از سایز ۲ تا ۵۶ اینچ تولید می گردند. از مزایای این نوع پیگها می توان به قابلیت عبور از زوایای کمتر از 1.5D و زانوئی های ۴۵ و ۹۰ درجه اشاره نمود.

ژل پیگ ها :

بر پایه آب، هیدروكربن و اسید به تناسب سیال خط لوله، تهیه و استفاده مى شوند.

پیگ های اسفنجی :

پیگهای فوم پلی یورتان و اسفنجی جهت خشک کردن خطوط از مایعات و انتقال برخی از سیالات بر پایه هیدروکربن و آب مناسب است و محدودیتی در عبور از بندهای کمتر از 3D ندارد. و همچنین برای مواقعی که شعاع زوایای خط لوله کمتر از D1.5 است و یا نوع اتصالات، قابلیت پیگرانی پیگهای بدنه فلزی را نداشته باشد، از پیگهای اسفنجی ( فوم ) استفاده می گردد. از کاربردهای شاخص این پیگها می توان به تمیز کاری سبک، خشک کردن خط لوله، اطمینان از قابلیت عبور پیگ ازخط ( PROVING ) و خروج مایعات در خطوط کوتاه و متوسط اشاره نمود.

فوم پیگ ها در 3 گروه با دانسیته سبک، متوسط و سنگین در مدلهای بدون روکش، روکشدار حلزونی، روکشدار ضربدری، برسدار سیمی و یا نوارهای تراشنده سیلیکون کار باید از سایز 3 تا 56 اینچ تولید می گردد.

مزایا :

پیگ های خاص :

اهم این پیگها عبارتند از : 

که با گستره وسیع تنوع و طراحی غالبا” اقتصادی ترین انتخاب در رویارویی با چالشهای خاص مهندسی و عملیات در خطوط لوله می باشند و تقریبا در تمامی سایزها سابقه تولید دارند.

متناسب با نوع سیال شیمیایی از مواد مختلف براى انتقال فرآورده هاى مایع شیمیائى، پیگ هاى خاصى با در نظر گرفتن شرایط خط لوله ساخته و بكار گرفته مى شود.

پرسش و پاسخ

ویدئو و گالری

تنوع در ارائه سرویس های تعمیراتی، این شرکت را به عنوان تنها شرکت ایرانی عرضه کننده خدمات Pipe Line Total Integrity مطرح نموده است. 

دقت در ارائه خدمات و محصولات با کیفیت و نیز دقت نظر در جلب رضایتمندی مشتریان و پاسخگویی به نیازهای آنها، سرعت در پاسخگویی، ارائه راه حل های نوین و مناسب، قیمت های مناسب نسبت به رقبای خارجی و بعضا ایرانی، حس مسئولیت پذیری بالای کارمندان نسبت به وظایف محوله و داشتن نیروهای متخصص از نقاط بسیار برجسته این شرکت است.

فرصت های شغلی

ما همیشه به دنبال استعدادهای برتر برای پیوستن به تیم خود هستیم.

آیا شما آماده شروع یک حرفه هیجان انگیز با یک شرکت پیشرو هستید ؟

تمامی حقوق برای شرکت تیم محفوظ است.

فرم درخواست تجهیزات

فرم در خواست خدمات

اطلاعات تماس
سرویس مورد نظر