بهترین راه برای حفظ جریان مطلوب محصول در خط لوله و به حداکثر رساندن بازده سرمایه شما چیست؟ چالش های خود را به ما بگویید و ما به شما کمک می کنیم راه حل ها را پیدا کنید.

پیگرانی
انواع خدمات پیگرانی قابل ارائه توسط شرکت تیم :

سایر خدمات تخصصی پیگرانی :

پیگرانی

درخواست خدمات پیگرانی شرکت تیم

كلیه عملیات پیگرانی مورد نظر شما در تمامی طول مدت عمر یک خط لوله توسط شركت تیم قابل ارائه است. كافی است بر روی دکمه درخواست كليك نموده و آن را تكميل كنيد. كارشناسان ما در سريعترين زمان ممكن به درخواست ارسالی شما پاسخ خواهند داد.

توضیحات کلی :

اصلی ترین وظیفه یک خط لوله انتقال موثر و قابل اطمینان یک یا چند محصول بشکل سیال یا گاز می باشد. با توجه به اینكه روشهای دیگری از قبیل انتقال از طریق تانکر و… نیز وجود دارد.

در مقایسه با روشهای دیگر انتخاب خط لوله و استمرار استفاده از آن بستگی به مطلوبیت آن از لحاظ اقتصادی دارد صرفه جویی حاصل از بهره گیری مداوم از خطوط انتقال، در مقایسه با دیگر روشها یا ناشی از صرفه جوئی های مستقیم بواسطه انتقال موثر تر و ارزانتر سیال و یا صرفه جویی های غیر مستقیم مثلا تولید مستمر، كاهش ریسك های ناشی از انتقال و … میباشد.

در یك نگاه اجمالی این عوامل موجب صرفه جویی و كاهش قیمت تمام شده نهایی تولید حاصل از کاربرد خطوط لوله می شوند. داشتن یک برنامه جامع برای انجام عملیات پیگ رانی در حین بهره برداری از خطوط لوله موجب خواهد شد تداوم جریان در خط لوله مورد نظر حفظ شود. 

در بعضی مواقع هنگام پیگ رانی در حین عملیات بهره برداری خطوط لوله ، جریان سیال بایستی كنترل شده و در بسیاری موارد ممكن است لازم باشد كه جریان سیال را تعدیل كنیم، برای مثال فشار یا سرعت را كاهش دهیم. علاوه بر این خطر گیر كردن پیگ در خط لوله همواره وجود دارد كه ممكن است باعث توقف كامل جریان محصول گردد كه در بعضی موارد هزینه های زیاد و غیر قابل قبولی را برای باز كردن سیستم به بار می آورد. 

به هرحال بررسی های دقیق نشان می دهد كه یك برنامه جامع پیگرانی به منظور بهره برداری موثر از سیستم ضروری است. 
پیگ رانی در حین عملیات احداث خطوط لوله و بعد از  آن پیگرانی های قبل از  راه اندازی خطوط لوله و نیز انجام مداوم و با برنامه عملیات پیگ رانی های دوره ای جهت دستیابی به نتایج مختلفی چون : 

پیگرانی  برای مقابله با احتمال صدمه یا مسدود شدن خط لوله تدوین برنامه های نگهداری و بازرسی منظم از خط لوله می تواند به میزان زیادی مخاطرات ناشی از خرابی خط لوله را كاهش داده و عمر مفید سرویس دهی سیستم را افزایش دهد.
چنین برنامه هایی به میزان قابل توجهی بستگی به استفاده از پیگ های متعدد دارد. در مراحل مختلف عمر یك خط لوله نوع و تناوب استفاده از پیگ ها تغییر می كند.

 

پرسش و پاسخ

ویدئو و گالری

فرم در خواست خدمات

اطلاعات تماس
سرویس مورد نظر

فرم درخواست تجهیزات