بهترین راه برای حفظ جریان مطلوب محصول در خط لوله و به حداکثر رساندن بازده سرمایه شما چیست؟ چالش های خود را به ما بگویید و ما به شما کمک می کنیم راه حل ها را پیدا کنید.

هات تپ
انواع خدمات هات تپ قابل ارائه توسط شرکت تیم :

سه جزء اصلی برای اجرای یک عملیات ایمن بر روی خطوط لوله عبارتند از:

هات تپ

در خواست خدمات شركت تيم

كليه خدمات مورد نياز شما در تمامی شرايط كاری توسط شركت تيم قابل ارائه است. كافی است بر روی دکمه درخواست كليك نموده و آن را تكميل كنيد. كارشناسان ما در سريعترين زمان ممكن به درخواست ارسالی شما پاسخ خواهند داد.

توضیحات کلی :

دریک تعریف ساده هات تپ عبارت است از ایجاد برش و یا سوراخ دریک خط لوله درحالیکه آن خط ، تحت فشار و دمای عملیاتی قراردارد.

منظور از اجرای اين عملیات تداوم بهره برداری از تاسیسات و جلوگیری از توقف فعالیت در زمان انشعاب گیری است.

این عملیات درواقع اجرای عملیات سوراخ کاری برروی خطوط یا مخازن تحت بهره برداری است که می تواند بصورت گرم (با اجرای عملیات جوشکاری ) و یا غیر گرم (بدون جوشکاری ) صورت پذیرد.

چرا هات تپ؟

اجرای عملیات مسدود کردن خطوط لوله موجب بروز مشكلاتي می شود، با اين حال براي اجتناب از توقف بهره برداری بهترين راهكار است. دستور توقف جریان دریک خط لوله درحال بهره برداری مستلزم انداختن فشار ، تخلیه و پرچ کردن، تمیزکردن خط لوله و رکود در بهره برداری و مشکلات قابل ملاحظه ديگری است.

علاوه بر آن ممکن است موجب تداخل يا فشردگی سایر فعالیتهای واحد صنعتی گردد. به این دلایل تداوم فعالیت هاي سیستم، مثلاً در یک واحد صنعتی فرآوری مواد شیمیائی، نیروگاه، پالایشگاه و…، با استفاده از Hot Tap یا مسدود سازی خطوط لوله هزینه ای اقتصادی است.

پرسش و پاسخ

ویدئو و گالری

فرم در خواست خدمات

اطلاعات تماس
سرویس مورد نظر

فرم درخواست تجهیزات