بهترین راه برای حفظ جریان مطلوب محصول در خط لوله و به حداکثر رساندن بازده سرمایه شما چیست؟ چالش های خود را به ما بگویید و ما به شما کمک می کنیم راه حل ها را پیدا کنید.

سرهم بندی اتصالات ( Bolt Tightening )
انواع خدمات سرهم بندی اتصالات ( Bolt Tightening ) قابل ارائه توسط شرکت تیم :
سرهم بندی اتصالات

درخواست خدمات سرهم بندی اتصالات ( Bolt Tightening ) شرکت تیم

كلیه عملیات مورد نظر شما د توسط شركت تیم قابل ارائه است. كافی است بر روی دکمه درخواست كليك نموده و آن را تكميل كنيد. كارشناسان ما در سريعترين زمان ممكن به درخواست ارسالی شما پاسخ خواهند داد.

توضیحات کلی :

 متداول ترین روش نصب اتصالات و سر هم بندی قطعات ماشین آلات درصنایع گوناگون و همچنین اتصالات خطوط لوله و تجهیزات درصنایع پتروشیمی، پالایشگاه ها ونیروگاهها استفاده از bolt است.

کیفیت اتصال نقاط متصل شونده تجهیزات و خطوط لوله ای که با کمک bolt ها به یکدیگر محکم میشوند از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر عملیات انجام شده برای نصب اتصالات و سرهم بندی قطعات ماشین آلات، از دقت و استحکام کافی برخوردار نباشند، میتوانند موجب بروز خطرات و یا خسارات احتمالی قابل توجهی شوند.

هنگامی که صحبت ازخطوط و تجهیزات پتروشیمی ها و پالایشگاه ها ونیروگاهها دربین است، اهمیت صحت اجرای این اتصال بمراتب بیشتر خواهد بود چرا که محکم کردن غیراستاندارد boltهای یک قطعه (تجهیز، دستگاه، لوله، یا فلنج ) میتواند باعث پیشامدهایی از قبیل نشتی و یا حتی توقف و Shutdown سیستم گردد.

تجربه موجود حاکی از آن است که عمده اشکالات و نقصهایی که دراین زمینه رخ میدهد به دلیل :

میباشد،که توجه کافی به تمام این موارد، اهمیت استفاده از یک روش استاندارد و مطمئن را آشکار می سازد.

پرسش و پاسخ

ویدئو و گالری

تجهیزات سرهم بندی اتصالات ( Bolt Tightening )

در حال حاضر محصول و تجهیزاتی برای این سرویس وجود ندارد

فرم در خواست خدمات

اطلاعات تماس
سرویس مورد نظر

فرم درخواست تجهیزات