بهترین راه برای حفظ جریان مطلوب محصول در خط لوله و به حداکثر رساندن بازده سرمایه شما چیست؟ چالش های خود را به ما بگویید و ما به شما کمک می کنیم راه حل ها را پیدا کنید.

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
سرهم بندی اتصالات ( Bolt Tightening )
انواع خدمات سرهم بندی اتصالات ( Bolt Tightening ) قابل ارائه توسط شرکت تیم :
سرهم بندی اتصالات

درخواست خدمات سرهم بندی اتصالات ( Bolt Tightening ) شرکت تیم

كلیه عملیات مورد نظر شما د توسط شركت تیم قابل ارائه است. كافی است بر روی دکمه درخواست كليك نموده و آن را تكميل كنيد. كارشناسان ما در سريعترين زمان ممكن به درخواست ارسالی شما پاسخ خواهند داد.

توضیحات کلی :

 متداول ترین روش نصب اتصالات و سر هم بندی قطعات ماشین آلات درصنایع گوناگون و همچنین اتصالات خطوط لوله و تجهیزات درصنایع پتروشیمی، پالایشگاه ها ونیروگاهها استفاده از bolt است.

کیفیت اتصال نقاط متصل شونده تجهیزات و خطوط لوله ای که با کمک bolt ها به یکدیگر محکم میشوند از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر عملیات انجام شده برای نصب اتصالات و سرهم بندی قطعات ماشین آلات، از دقت و استحکام کافی برخوردار نباشند، میتوانند موجب بروز خطرات و یا خسارات احتمالی قابل توجهی شوند.

هنگامی که صحبت ازخطوط و تجهیزات پتروشیمی ها و پالایشگاه ها ونیروگاهها دربین است، اهمیت صحت اجرای این اتصال بمراتب بیشتر خواهد بود چرا که محکم کردن غیراستاندارد boltهای یک قطعه (تجهیز، دستگاه، لوله، یا فلنج ) میتواند باعث پیشامدهایی از قبیل نشتی و یا حتی توقف و Shutdown سیستم گردد.

تجربه موجود حاکی از آن است که عمده اشکالات و نقصهایی که دراین زمینه رخ میدهد به دلیل :

میباشد،که توجه کافی به تمام این موارد، اهمیت استفاده از یک روش استاندارد و مطمئن را آشکار می سازد.

پرسش و پاسخ

ویدئو و گالری

تجهیزات سرهم بندی اتصالات ( Bolt Tightening )

در حال حاضر محصول و تجهیزاتی برای این سرویس وجود ندارد

تنوع در ارائه سرویس های تعمیراتی، این شرکت را به عنوان تنها شرکت ایرانی عرضه کننده خدمات Pipe Line Total Integrity مطرح نموده است. 

دقت در ارائه خدمات و محصولات با کیفیت و نیز دقت نظر در جلب رضایتمندی مشتریان و پاسخگویی به نیازهای آنها، سرعت در پاسخگویی، ارائه راه حل های نوین و مناسب، قیمت های مناسب نسبت به رقبای خارجی و بعضا ایرانی، حس مسئولیت پذیری بالای کارمندان نسبت به وظایف محوله و داشتن نیروهای متخصص از نقاط بسیار برجسته این شرکت است.

راهکار ها

فرصت های شغلی

ما همیشه به دنبال استعدادهای برتر برای پیوستن به تیم خود هستیم.

آیا شما آماده شروع یک حرفه هیجان انگیز با یک شرکت پیشرو هستید ؟

تمامی حقوق برای شرکت تیم محفوظ است.

فرم در خواست خدمات

اطلاعات تماس
سرویس مورد نظر

فرم درخواست تجهیزات