بهترین راه برای حفظ جریان مطلوب محصول در خط لوله و به حداکثر رساندن بازده سرمایه شما چیست؟ چالش های خود را به ما بگویید و ما به شما کمک می کنیم راه حل ها را پیدا کنید.

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
رفع نشت و نشت یابی
انواع خدمات رفع نشت و نشت یابی قابل ارائه توسط شرکت تیم :

صرفه جوئی در وقت و اطمینان از نتیجه ، از مهمترین دلایل شما برای انتخاب تیم می باشد.

در خواست خدمات رفع نشت شركت تيم

كليه عمليات نشت یابی و رفع نشت مورد نياز شما در تمامی شرايط كاری توسط شركت تيم قابل ارائه است. كافی است بر روی دکمه درخواست كليك نموده و آن را تكميل كنيد. كارشناسان ما در سريعترين زمان ممكن به درخواست ارسالی شما پاسخ خواهند داد.

توضیحات کلی :

شرکت تیم با بهره گیری از جدید ترین روش ها ، بهترين ابزار و تجهيزات و متخصص ترين نیروهای انسانی 24 ساعته و در تمامي ايام سال ، جهت نشت یابی و رفع نشت در حين بهره برداري (آن لاين) از کلیه خطوط، ‏اتصالات ،مخازن ،شیرها و تاسیسات تحت فشار شما آماده ارائه خدمات میباشد.‏ در اکثر موارد نشتي، شما با مشکلات زیر مواجه هستید:

حفاظت مستمر از خطوط لوله، تاسیسات و تجهیزات تحت فشار و مخازن مواد شیمیایی كه در بسیاری از موارد در آنها مواد آلاینده محیط زیست، مواد آتش زا و حتی مواد سمی وجود دارد، از اهمیت بسزایی در صنعت برخوردارند.

بدیهی است كه وجود نشتی درخطوط لوله، تاسیسات، تجهیزات و مخازن، به ویژه در مواردی كه خطرات و محدودیتهای زیست محیطی را بهمراه دارند، می تواند موجبات هزینه های گزاف و صدمات ناخوشایند را فراهم آورد از طرفی هدر رفتن بخشی از مواد ارزشمند كه جزء محصولات و یا مواد اولیه ما هستند، از لحاظ اقتصادی نیز ناخوشایند است. به طور كلی نتایج وجود نشتی عبارتند از:

بنابراین دو عامل اقتصاد و محیط زیست، انگیزه كافی برای رفع چنین مشكلی در ما ایجاد می كنند.عواملی كه باعث ایجاد نشتی می شوند عبارتند از :

فرسودگی لوله ها و مخازن یك عامل طبیعی است، خوردگی نیز معمولاً به خاطر وجود مواد خورنده یا سیالات ساینده به وجود می آید. عوامل محیطی مثل سرما، یخبندان ، گرما و … نیز از عوامل طبیعی هستند كه در بروز نشتی موثرند. خسارت های عمدی معمولاً شامل عملیات خرابكارانه است كه ممكن است به خاطر مسایل صنفی و … به وجود آید. 

خسارت های سهوی نیز ممكن است در به وسيله برخورد اشیاء و یا در اثر حفاری به وجود آید. عملیات خارج از محدوده طراحی نیز یكی از عوامل آسیب به لوله هاست. زیرا هرخط لوله برای محدوده خاصی از دما و فشار طراحی شده و اگر عملیات بهره برداری در خارج از این محدوده انجام شود باعث ایجاد نشتی و خرابی در خط لوله می شود.

با توجه به متنوع بودن عواملی كه می توانند نشتی را ایجاد كنند و همچنین هزینه ها و مخاطراتی كه این پدیده در بر دارد، نشت یابی و جلوگیری از تداوم نشت، مساله بسیار مهمی است. با توجه به وسعت و گستردگی این پدیده تشخیص نشتی و رفع آن به طور دقیق و سریع، كار بسیار لازم و حساسی می باشد.

 عملیات نشت یابی و رفع نشت در سایت علاوه بر زمان کوتاه تعمیراتی می تواند از صدمات اقتصادی و اتلاف انرژی بکاهد که مهمترین مزیت آن بشمار می آید. عملیات نشت یابی و رفع نشت می بایست حتما توسط افراد مجرب و ماهر انجام پذیرد. ایمنی، دانش فنی چگونگی عملیات رفع نشت، فشار، دما، محصول و محل انجام عملیات از عمده عواملی هستند که می باید قبل از شروع، مورد بررسی قرار گیرد.

ویدئو و گالری

تنوع در ارائه سرویس های تعمیراتی، این شرکت را به عنوان تنها شرکت ایرانی عرضه کننده خدمات Pipe Line Total Integrity مطرح نموده است. 

دقت در ارائه خدمات و محصولات با کیفیت و نیز دقت نظر در جلب رضایتمندی مشتریان و پاسخگویی به نیازهای آنها، سرعت در پاسخگویی، ارائه راه حل های نوین و مناسب، قیمت های مناسب نسبت به رقبای خارجی و بعضا ایرانی، حس مسئولیت پذیری بالای کارمندان نسبت به وظایف محوله و داشتن نیروهای متخصص از نقاط بسیار برجسته این شرکت است.

فرصت های شغلی

ما همیشه به دنبال استعدادهای برتر برای پیوستن به تیم خود هستیم.

آیا شما آماده شروع یک حرفه هیجان انگیز با یک شرکت پیشرو هستید ؟

تمامی حقوق برای شرکت تیم محفوظ است.

فرم در خواست خدمات

اطلاعات تماس
سرویس مورد نظر

فرم درخواست تجهیزات