بهترین راه برای حفظ جریان مطلوب محصول در خط لوله و به حداکثر رساندن بازده سرمایه شما چیست؟ چالش های خود را به ما بگویید و ما به شما کمک می کنیم راه حل ها را پیدا کنید.

رفع نشت و نشت یابی
انواع خدمات رفع نشت و نشت یابی قابل ارائه توسط شرکت تیم :

صرفه جوئی در وقت و اطمینان از نتیجه ، از مهمترین دلایل شما برای انتخاب تیم می باشد.

در خواست خدمات رفع نشت شركت تيم

كليه عمليات نشت یابی و رفع نشت مورد نياز شما در تمامی شرايط كاری توسط شركت تيم قابل ارائه است. كافی است بر روی دکمه درخواست كليك نموده و آن را تكميل كنيد. كارشناسان ما در سريعترين زمان ممكن به درخواست ارسالی شما پاسخ خواهند داد.

توضیحات کلی :

شرکت تیم با بهره گیری از جدید ترین روش ها ، بهترين ابزار و تجهيزات و متخصص ترين نیروهای انسانی 24 ساعته و در تمامي ايام سال ، جهت نشت یابی و رفع نشت در حين بهره برداري (آن لاين) از کلیه خطوط، ‏اتصالات ،مخازن ،شیرها و تاسیسات تحت فشار شما آماده ارائه خدمات میباشد.‏ در اکثر موارد نشتي، شما با مشکلات زیر مواجه هستید:

حفاظت مستمر از خطوط لوله، تاسیسات و تجهیزات تحت فشار و مخازن مواد شیمیایی كه در بسیاری از موارد در آنها مواد آلاینده محیط زیست، مواد آتش زا و حتی مواد سمی وجود دارد، از اهمیت بسزایی در صنعت برخوردارند.

بدیهی است كه وجود نشتی درخطوط لوله، تاسیسات، تجهیزات و مخازن، به ویژه در مواردی كه خطرات و محدودیتهای زیست محیطی را بهمراه دارند، می تواند موجبات هزینه های گزاف و صدمات ناخوشایند را فراهم آورد از طرفی هدر رفتن بخشی از مواد ارزشمند كه جزء محصولات و یا مواد اولیه ما هستند، از لحاظ اقتصادی نیز ناخوشایند است. به طور كلی نتایج وجود نشتی عبارتند از:

بنابراین دو عامل اقتصاد و محیط زیست، انگیزه كافی برای رفع چنین مشكلی در ما ایجاد می كنند.عواملی كه باعث ایجاد نشتی می شوند عبارتند از :

فرسودگی لوله ها و مخازن یك عامل طبیعی است، خوردگی نیز معمولاً به خاطر وجود مواد خورنده یا سیالات ساینده به وجود می آید. عوامل محیطی مثل سرما، یخبندان ، گرما و … نیز از عوامل طبیعی هستند كه در بروز نشتی موثرند. خسارت های عمدی معمولاً شامل عملیات خرابكارانه است كه ممكن است به خاطر مسایل صنفی و … به وجود آید. 

خسارت های سهوی نیز ممكن است در به وسيله برخورد اشیاء و یا در اثر حفاری به وجود آید. عملیات خارج از محدوده طراحی نیز یكی از عوامل آسیب به لوله هاست. زیرا هرخط لوله برای محدوده خاصی از دما و فشار طراحی شده و اگر عملیات بهره برداری در خارج از این محدوده انجام شود باعث ایجاد نشتی و خرابی در خط لوله می شود.

با توجه به متنوع بودن عواملی كه می توانند نشتی را ایجاد كنند و همچنین هزینه ها و مخاطراتی كه این پدیده در بر دارد، نشت یابی و جلوگیری از تداوم نشت، مساله بسیار مهمی است. با توجه به وسعت و گستردگی این پدیده تشخیص نشتی و رفع آن به طور دقیق و سریع، كار بسیار لازم و حساسی می باشد.

 عملیات نشت یابی و رفع نشت در سایت علاوه بر زمان کوتاه تعمیراتی می تواند از صدمات اقتصادی و اتلاف انرژی بکاهد که مهمترین مزیت آن بشمار می آید. عملیات نشت یابی و رفع نشت می بایست حتما توسط افراد مجرب و ماهر انجام پذیرد. ایمنی، دانش فنی چگونگی عملیات رفع نشت، فشار، دما، محصول و محل انجام عملیات از عمده عواملی هستند که می باید قبل از شروع، مورد بررسی قرار گیرد.

پرسش و پاسخ

ویدئو و گالری

فرم در خواست خدمات

اطلاعات تماس
سرویس مورد نظر

فرم درخواست تجهیزات