بهترین راه برای حفظ جریان مطلوب محصول در خط لوله و به حداکثر رساندن بازده سرمایه شما چیست؟ چالش های خود را به ما بگویید و ما به شما کمک می کنیم راه حل ها را پیدا کنید.

انجماد سیال خطوط لوله
انواع خدمات انجماد سیال خطوط لوله قابل ارائه توسط شرکت تیم :

درخواست خدمات انجماد سیال خطوط لوله

كليه عمليات انجماد سیال خطوط مورد نياز شما در تمامی شرايط كاری توسط شركت تيم قابل ارائه است. كافی است بر روی دکمه درخواست كليك نموده و آن را تكميل كنيد. كارشناسان ما در سريعترين زمان ممكن به درخواست ارسالی شما پاسخ خواهند داد.

توضیحات کلی :

روش انجماد سیال (Pipe freezing) طی سه دهه اخیر به یکی از بی خطرترین، ارزانترین و موثرترین شیوه قطع جریان سیال در خطوط لوله بدل گردیده است.

با استفاده از این روش امکان انجام هرگونه تعمیر، تغییر و یا نصب تجهیزات بر روی خط لوله فراهم می گردد و دیگر نیازی به انجام عملیات پرزحمت وقت گیر و هزینه بر تخلیه سیال نگهداری و برگرداندن مجدد آن به درون خط نخواهد بود.

در این روش با بهره گیری از نیتروژن مایع که در داخل پوششی به دور لوله تزریق میگردد، دمای سیال داخل آن بتدریج پایین آمده و این عمل تا هنگام تغییر شکل سیال از مایع به جامد و تشکیل قالب سختی از یخ ادامه می یابد. این قالب یخ بدلیل چسبندگی و اصطکاک زیادی که با جداره داخلی لوله برقرار می سازد، در مقابل فشار کاملا مقاوم بوده و توانایی تحمل ۴۰۰۰psi  را دارا می باشد. شركت تیم با همكاری شركت Perlite MS انگلیس، پیوسته از راه تحقیق و آزمایش قابلیت و توانائی خطوط گوناگون را از لحاظ متریال و سیال مورد مطالعه قرارداده و در مسیر توسعه روز افزون این فن می باشد. 

متخصصین ما هنگام بازدید از سایت و ملاقات با مهندسین شما در محل با تشریح روش Pipe freezing آنان را از موثر و بی خطر بودن این روش آگاه می گردانند و با مشاهده موقعیت و جنس لوله و سیال داخل آن و همچنین با توجه به تعمیرات و تغییرات مورد نیاز و انجام بررسی های لازم آماده خواهند بود که در جهت بدست آوردن نتیجه مطلوب بهترین تصمیمات را اتخاذ نمایند.

پرسش و پاسخ

ویدئو و گالری

تجهیزات انجماد سیال خطوط لوله

در حال حاضر محصول و تجهیزاتی برای این سرویس وجود ندارد

فرم در خواست خدمات

اطلاعات تماس
سرویس مورد نظر

فرم درخواست تجهیزات