بهترین راه برای حفظ جریان مطلوب محصول در خط لوله و به حداکثر رساندن بازده سرمایه شما چیست؟ چالش های خود را به ما بگویید و ما به شما کمک می کنیم راه حل ها را پیدا کنید.

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
کامپاند ( مواد رفع نشت )

گروه محصول :

نام تجاری محصول :

مشخصات فنی :

کامپاند

درخواست کامپاند ( مواد رفع نشت ) شرکت تیم

كلیه تجهیزات مورد نظر شما توسط شركت تیم قابل ارائه است. كافی است بر روی دکمه درخواست كليك نموده و آن را تكميل كنيد. كارشناسان ما در سريعترين زمان ممكن به درخواست ارسالی شما پاسخ خواهند داد.

توضیحات کلی :

تزریق كامپاند (مواد رفع نشت) :

در جلوگیری از صدمات زیست محیطی و اقتصادی و آسیب دیدگی گسكت، خطوط، ولو، مخازن تحت فشار و سایر اتصالات و تجهیزات تحت فشار، بسیار سودمند است.

كامپاندهای تیم را می توانید برای مدت 3 سال و در دمای كمتر از ۳۰ درجه نگهداری كنید. این مواد در بسته بندی های ۱۰ تایی به صورت تیوب های ۹ سانتی متر با قطر ۱۸ میلیمتر مناسب برای تزریق عرضه میشود. مواد باقیمانده پس از باز شدن بسته بندی را می توانید به مدت ۳ ماه در آب نگهداری كنید.

چسب های صنعتی :

شرکت تیم تامین کننده انواع چسب های صنعتی و خاص می باشد که از تولید کنندگان معتبر تامین می نماید. واحد بازرگانی ما با بهره گیری از دانش فنی، توانسته به منظور تامین نیاز کار فرمایان محترم تنوع وسیعی از چسب را عرضه نماید.

رپینگ :

این مواد از تکنولوژی های روز دنیا بهره جسته و در عملیات های رفع نشت که شرایط مناسب را دارا باشند مورد استفاده قرار می گیرد: از مزایای آن می توان به افزایش سرعت عملیات رفع نشت و نیز کاهش هزینه ها به مقدار قابل ملاحظه ای اشاره نمود. این نوار ها در انواع گوناگون متناسب با نیاز شما عرضه می شود از این پوشش ها می توان به منظور رفع نشت انلاین تا دمای ۲۰۰ درجه سانتی گراد و فشار کار ی ۲۰ بار بهره جست. این مواد مناسب برای رفع نشت از بوبه های GRP,C.S و انواع متریال های ذیگر می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید.

پرسش و پاسخ

ویدئو و گالری

سایر تجهیزات رفع نشت و نشت یابی

تنوع در ارائه سرویس های تعمیراتی، این شرکت را به عنوان تنها شرکت ایرانی عرضه کننده خدمات Pipe Line Total Integrity مطرح نموده است. 

دقت در ارائه خدمات و محصولات با کیفیت و نیز دقت نظر در جلب رضایتمندی مشتریان و پاسخگویی به نیازهای آنها، سرعت در پاسخگویی، ارائه راه حل های نوین و مناسب، قیمت های مناسب نسبت به رقبای خارجی و بعضا ایرانی، حس مسئولیت پذیری بالای کارمندان نسبت به وظایف محوله و داشتن نیروهای متخصص از نقاط بسیار برجسته این شرکت است.

فرصت های شغلی

ما همیشه به دنبال استعدادهای برتر برای پیوستن به تیم خود هستیم.

آیا شما آماده شروع یک حرفه هیجان انگیز با یک شرکت پیشرو هستید ؟

تمامی حقوق برای شرکت تیم محفوظ است.

فرم درخواست تجهیزات

فرم در خواست خدمات

اطلاعات تماس
سرویس مورد نظر