بهترین راه برای حفظ جریان مطلوب محصول در خط لوله و به حداکثر رساندن بازده سرمایه شما چیست؟ چالش های خود را به ما بگویید و ما به شما کمک می کنیم راه حل ها را پیدا کنید.

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
پیگ سیگنالر

گروه محصول :

نام تجاری محصول :

مشخصات فنی :

پیگ سیگنالر

در خواست تجهیزات شركت تيم

كلیه تجهیزات مورد نظر شما توسط شركت تیم قابل ارائه است. كافی است بر روی دکمه درخواست كليك نموده و آن را تكميل كنيد. كارشناسان ما در سريعترين زمان ممكن به درخواست ارسالی شما پاسخ خواهند داد.

توضیحات کلی :

 پیگ سیگنالر نفوذی (Intrusive Pig Signaler) :

این دستگاه وسیله اى است كه عبور پیگ را با استفاده از یك علامت قابل رؤیت (مكانیكى) و یا از طریق فعال شدن یك سوئیچ الكتریكى نشان مى دهد.

پیگ سیگنالرهاى ما بر اساس استاندارد ASME VIII DIV.1 و مشابه آخرین فناورى سازندگان بنام جهان طراحى و تولید مى گردد.

از مزایاى این پیگ سیگنالر ها مى توان به موارد ذیل اشاره نمود:

پیگ سیگنالر غیر نفوذی (Non Intrusive Pig Signaler) :

دستگاهی است که با حسگر های متفاوت امکان نشان دادن عبور پیگ را به بهره بردار می دهد در استفاده از این ابزار شما بدون محدودیت در سیال و متریال و یا حتی نوع پیگ می توانید عبور پیگ را از نقاط تعیین شده ثبت کنید. در نوعی از سیگنالر های غیر نفوذی شما بدون نیاز به استفاده از ابزار با سنسور خاصی در پیگ از آن استفاده کنید.

از مزایاى این پیگ سیگنالر ها مى توان به موارد ذیل اشاره نمود:

ویدئو و گالری

تنوع در ارائه سرویس های تعمیراتی، این شرکت را به عنوان تنها شرکت ایرانی عرضه کننده خدمات Pipe Line Total Integrity مطرح نموده است. 

دقت در ارائه خدمات و محصولات با کیفیت و نیز دقت نظر در جلب رضایتمندی مشتریان و پاسخگویی به نیازهای آنها، سرعت در پاسخگویی، ارائه راه حل های نوین و مناسب، قیمت های مناسب نسبت به رقبای خارجی و بعضا ایرانی، حس مسئولیت پذیری بالای کارمندان نسبت به وظایف محوله و داشتن نیروهای متخصص از نقاط بسیار برجسته این شرکت است.

فرصت های شغلی

ما همیشه به دنبال استعدادهای برتر برای پیوستن به تیم خود هستیم.

آیا شما آماده شروع یک حرفه هیجان انگیز با یک شرکت پیشرو هستید ؟

تمامی حقوق برای شرکت تیم محفوظ است.

فرم درخواست تجهیزات

فرم در خواست خدمات

اطلاعات تماس
سرویس مورد نظر