بهترین راه برای حفظ جریان مطلوب محصول در خط لوله و به حداکثر رساندن بازده سرمایه شما چیست؟ چالش های خود را به ما بگویید و ما به شما کمک می کنیم راه حل ها را پیدا کنید.

لانچر و رسیور

گروه محصول :

نام تجاری محصول :

مشخصات فنی :

درخواست لانچر و رسیور شرکت تیم

كلیه تجهیزات مورد نظر شما توسط شركت تیم قابل ارائه است. كافی است بر روی دکمه درخواست كليك نموده و آن را تكميل كنيد. كارشناسان ما در سريعترين زمان ممكن به درخواست ارسالی شما پاسخ خواهند داد.

توضیحات کلی :

تله گیرنده ( Receiver ) :

در عملیات پیگرانی جهت دریافت و خروج پیگ از خط لوله، از دستگاهی به نام رسیور(تله گیرنده) استفاده می كنیم. به مانند تله فرستنده این قطعه نیز از بدنه ای بزرگتر از Reducer خط لوله اصلی تشكیل شده كه به لوله اى با قطر داخلى برابر با خط اصلی، وصل و با یك فلنج و ولو به خط اصلی متصل می گردد.

تمام انشعاباتی كه بر روی تله فرستنده قرار دارد، بر روی تله گیرنده نیز قرار گرفته با این تفاوت كه بر روی تله گیرنده، استاپر نصب نمی گردد. همچنین درب تله گیرنده دقیقا”همانند درب تله فرستنده و با همان تكنولوژی می باشد. در این نوع درب ها که امکان باز و بسته نمودن سریع را در زمان پیگرانی فراهم می سازد و در آن تکنولوژی های خاصی بکار برده شده، شرکت تیم بنا به درخواست مشتریان از بین تولیدکنندگان تایید شده این درب ها را تامین می نماید.

تله فرستنده ( Launcher ) :

برای ارسال پیگ به درون خط لوله از ابزاری به نام لانچر ( تله فرستنده ) استفاده می گردد ، از آنجا كه قطر پیگها معمولا” از قطر خط لوله درصدی بزرگتر است تا توانایی سیل كردن كامل خط لوله را دارا باشد، برای قراردادن و راندن پیگ درون خط از تله فرستنده یا لانچر استفاده می شود.

تله فرستنده از بدنه ای با قطر بزرگتر از خط لوله تشکیل شده که به Reducer به یك لوله اى با قطر داخلى برابر با خط لوله اصلی متصل و در انتها با یك فلنج و ولو به خط لوله اصلی متصل می گردد.

پرسش و پاسخ

ویدئو و گالری

سایر تجهیزات پیگرانی 

فرم درخواست تجهیزات

فرم در خواست خدمات

اطلاعات تماس
سرویس مورد نظر