بهترین راه برای حفظ جریان مطلوب محصول در خط لوله و به حداکثر رساندن بازده سرمایه شما چیست؟ چالش های خود را به ما بگویید و ما به شما کمک می کنیم راه حل ها را پیدا کنید.

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
شستشوی شیمیایی

شستشوی شیمیایی

انواع خدمات شستشوی شیمیایی قابل ارائه توسط شرکت تیم :
شستشوی شیمیایی

در خواست خدمات شركت تيم

كلیه خدمات مورد نظر شما توسط شركت تیم قابل ارائه است. كافی است بر روی دکمه درخواست كليك نموده و آن را تكميل كنيد. كارشناسان ما در سريعترين زمان ممكن به درخواست ارسالی شما پاسخ خواهند داد.

توضیحات کلی :

شستشوی شیمیایی در سیستم های جدید نیز برای اطمینان از اینکه ناخالصی های باقیمانده و پسماندهای اضافی مانند: رسوب نورد کاری ، خاکستر جوشکاری و روغن کاری ها فرآورده را آلوده نکند یا باعث آسیب شدید به ماشین آلات چرخشی یا سوپاپ ها نشود ، لازم است.

سیستم های لوله کشی موجود به خاطر اینکه در معرض آلاینده ها ، رسوب های آلی و غیر آلی هستند، ممکن است به تدریج، سرعت جریان را کاهش بدهند یا بر انتقال حرارت اثر بگذارند.

شرکت تیم با تکیه بر دانش و تکنولوژی روز دنیا، مقرون به صرفه ترین و پیشرفته ترین راه حل های فنی را برای هر ترکیبی از مشکلات فراهم می کند.

تیم یک فراهم کننده پیشرو درخدمات شستشوی شیمیایی است که با گروهی از مهندسان پشتیبانی می شود که بسته های کاری را برای هر درخواستی ،در هر مکانی با تجزیه و تحلیل خطرهای عملیاتی و محیطی در ابتدای هر عملیات، آماده می کنند.

گروه تیم ، متکی به استفاده مواد شیمیایی مصرفی موجود برای مراحل پاک کردن مواد روغنی degreasing ، قطعه شویی pickling و اثر ناپذیرسازی passivation شستشوی شیمیایی نیست. بلکه دارای شیمیدان هایی است که می توانند مواد شیمیایی ویژه پروژه را برای نیازهای خصوصی و شرکتی مشتریانمان طراحی و آماده کنند.

پرسش و پاسخ

ویدئو و گالری

تجهیزات شستشوی شیمیایی

در حال حاضر محصول و تجهیزاتی برای این سرویس وجود ندارد

تنوع در ارائه سرویس های تعمیراتی، این شرکت را به عنوان تنها شرکت ایرانی عرضه کننده خدمات Pipe Line Total Integrity مطرح نموده است. 

دقت در ارائه خدمات و محصولات با کیفیت و نیز دقت نظر در جلب رضایتمندی مشتریان و پاسخگویی به نیازهای آنها، سرعت در پاسخگویی، ارائه راه حل های نوین و مناسب، قیمت های مناسب نسبت به رقبای خارجی و بعضا ایرانی، حس مسئولیت پذیری بالای کارمندان نسبت به وظایف محوله و داشتن نیروهای متخصص از نقاط بسیار برجسته این شرکت است.

فرصت های شغلی

ما همیشه به دنبال استعدادهای برتر برای پیوستن به تیم خود هستیم.

آیا شما آماده شروع یک حرفه هیجان انگیز با یک شرکت پیشرو هستید ؟

تمامی حقوق برای شرکت تیم محفوظ است.

فرم در خواست خدمات

اطلاعات تماس
سرویس مورد نظر

فرم درخواست تجهیزات