بهترین راه برای حفظ جریان مطلوب محصول در خط لوله و به حداکثر رساندن بازده سرمایه شما چیست؟ چالش های خود را به ما بگویید و ما به شما کمک می کنیم راه حل ها را پیدا کنید.

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

درباره ما

درباره ما

تاریخچه شرکت تیم

شرکت تیم تعمیرات و نگهداری خطوط لوله خاورمیانه ( سهامی خاص )، با هدف ارائه جامع خدمات و عملیات اجرایی، خطوط لوله های نفت، فرآورده های نفتی، خطوط لوله های گاز و خطوط لوله آب و فاضلاب درتاریخ ۱۷ اردبیهشت ۱۳۸۴ فعالیت خود را بطور رسمی آغاز نموده است.

احداث خطوط لوله، بهبود شرایط، مشاوره مهندسی ،کنترل و بازرسی خطوط لوله و تاسیسات انتقال، شبکه های توزیع و مجتمع ها، تاسیسات پتروشیمی پالایشگاهی در داخل و خارج از کشور از جمله مهم ترین فعالیتهای شرکت تیم محسوب می شود.

هدف اساسی شرکت تیم، ارائه سرویس مطلوب و با کیفیت به مشتریان خود، بعنوان یکی از برترین شرکتهای ارائه دهنده خدمات در حوزه نگهداری و تعمیرات خطوط لوله در خاورمیانه است، لذا در جهت تحقق این مهم این شرکت موفق به دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001، ISO TS29001 گردیده است و همچنین اخذ تاییدیه از کارفرمایان محترم خود، گواهی براین ادعا می باشد.

درکنار خدماتی که شرکت تیم ارائه می دهد، از امکان تامین انواع تجهیزات مانند، تجهیزات پیگرانی، رفع نشت و هات تپ، انواع ابزارالات تخصصی و مواد مورد نیاز صنایع مرتبط برخوردار است که بخشی از این تجهیزات، تولید شرکت تیم و یا از شرکت های معتبر داخلی و خارجی می باشد.

تنوع در ارائه سرویس های تعمیراتی، این شرکت را به عنوان تنها شرکت ایرانی عرضه کننده خدمات Pipe Line Total Integrity مطرح نموده است. دقت در ارائه خدمات و محصولات با کیفیت و نیز دقت نظر در جلب رضایتمندی مشتریان و پاسخگویی به نیازهای آنها، سرعت در پاسخگویی، ارائه راه حل های نوین و مناسب، قیمت های مناسب نسبت به رقبای خارجی و بعضا ایرانی، حس مسئولیت پذیری بالای کارمندان نسبت به وظایف محوله و داشتن نیروهای متخصص از نقاط بسیار برجسته این شرکت است.

درباره ما

تنوع در ارائه سرویس های تعمیراتی، این شرکت را به عنوان تنها شرکت ایرانی عرضه کننده خدمات Pipe Line Total Integrity مطرح نموده است. 

دقت در ارائه خدمات و محصولات با کیفیت و نیز دقت نظر در جلب رضایتمندی مشتریان و پاسخگویی به نیازهای آنها، سرعت در پاسخگویی، ارائه راه حل های نوین و مناسب، قیمت های مناسب نسبت به رقبای خارجی و بعضا ایرانی، حس مسئولیت پذیری بالای کارمندان نسبت به وظایف محوله و داشتن نیروهای متخصص از نقاط بسیار برجسته این شرکت است.

فرصت های شغلی

ما همیشه به دنبال استعدادهای برتر برای پیوستن به تیم خود هستیم.

آیا شما آماده شروع یک حرفه هیجان انگیز با یک شرکت پیشرو هستید ؟

تمامی حقوق برای شرکت تیم محفوظ است.

فرم درخواست تجهیزات

فرم در خواست خدمات

اطلاعات تماس
سرویس مورد نظر