بهترین راه برای حفظ جریان مطلوب محصول در خط لوله و به حداکثر رساندن بازده سرمایه شما چیست؟ چالش های خود را به ما بگویید و ما به شما کمک می کنیم راه حل ها را پیدا کنید.

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تعویض پوشش خط لوله
انواع خدمات تعویض پوشش خط لوله قابل ارائه توسط شرکت تیم :

سرعت،کیفیت و صرفه جویی در هزینه از عمده ترین دلایل انتخاب تیم توسط شماست .

درخواست خدمات تعویض پوشش خط لوله شرکت تیم

كلیه عملیات مورد نظر شما در تمامی طول مدت عمر یک خط لوله توسط شركت تیم قابل ارائه است. كافی است بر روی دکمه درخواست كليك نموده و آن را تكميل كنيد. كارشناسان ما در سريعترين زمان ممكن به درخواست ارسالی شما پاسخ خواهند داد.

توضیحات کلی :

پوشش های خطوط لوله کمک بسزایی در طول عمر خطوط که با صرف هزینه های قابل توجه ای احداث گردیده است می نماید خوردگی یکی از عمده معضلات در نگهداری خطوط می باشد که می توان با تعویض به موقع آن از صرف هزینه های زمانی و مالی بسیاری جلوگیری نماید.

درتعویض پوشش عایق به صورت مکانیزه دوباره کاری های معمول در روش های غیر مکانیزه به دلیل وجود ساپورت های طبیعی (خاکی ) حذف می شود .(دراین روش از دستگاههای Pipe lifter و Pipe support برای نگهداشتن خط لوله در شرایط عملیاتی استفاده می شود.)

در یك نگاه اجمالی این عوامل موجب صرفه جویی و كاهش قیمت تمام شده نهایی تولید حاصل از کاربرد خطوط لوله می شوند. داشتن یک برنامه جامع برای انجام عملیات پیگ رانی در حین بهره برداری از خطوط لوله موجب خواهد شد تداوم جریان در خط لوله مورد نظر حفظ شود. 

پرسش و پاسخ

ویدئو و گالری

تجهیزات تعویض پوشش خط لوله

در حال حاضر محصول و تجهیزاتی برای این سرویس وجود ندارد

تنوع در ارائه سرویس های تعمیراتی، این شرکت را به عنوان تنها شرکت ایرانی عرضه کننده خدمات Pipe Line Total Integrity مطرح نموده است. 

دقت در ارائه خدمات و محصولات با کیفیت و نیز دقت نظر در جلب رضایتمندی مشتریان و پاسخگویی به نیازهای آنها، سرعت در پاسخگویی، ارائه راه حل های نوین و مناسب، قیمت های مناسب نسبت به رقبای خارجی و بعضا ایرانی، حس مسئولیت پذیری بالای کارمندان نسبت به وظایف محوله و داشتن نیروهای متخصص از نقاط بسیار برجسته این شرکت است.

فرصت های شغلی

ما همیشه به دنبال استعدادهای برتر برای پیوستن به تیم خود هستیم.

آیا شما آماده شروع یک حرفه هیجان انگیز با یک شرکت پیشرو هستید ؟

تمامی حقوق برای شرکت تیم محفوظ است.

فرم در خواست خدمات

اطلاعات تماس
سرویس مورد نظر

فرم درخواست تجهیزات