بهترین راه برای حفظ جریان مطلوب محصول در خط لوله و به حداکثر رساندن بازده سرمایه شما چیست؟ چالش های خود را به ما بگویید و ما به شما کمک می کنیم راه حل ها را پیدا کنید.

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تجهیزات ایمنی و ابزار تزریق

گروه محصول :

نام تجاری محصول :

مشخصات فنی :

تجهیزات ایمنی

درخواست تجهیزات ایمنی و ابزار تزریق شرکت تیم

كلیه تجهیزات مورد نظر شما توسط شركت تیم قابل ارائه است. كافی است بر روی دکمه درخواست كليك نموده و آن را تكميل كنيد. كارشناسان ما در سريعترين زمان ممكن به درخواست ارسالی شما پاسخ خواهند داد.

توضیحات کلی :

 ولو های تزریق :

این ولو ها به منظور تزریق مواد به داخل غلافهای رفع نشت استفاده می گردد و در سایزهای گوناگون مانند M10،M12،M16 ساخته می شود که با توجه به موقعیت کاربرد انتخاب می شود .

کوادرا سیل :

این ابزار که در بخش تحقیق و نوآوری شرکت تیم و با بهره گیری از تجربه تیم های عملیات و گروهای فنی رفع نشت، طراحی و تولید گردیده است به منظور رفع نشت از گلند ولو ها و تجهیزات دوار مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاهای تزریق:

پمپ ،جک و گان تزریق که در دو نوع دستی و بادی عرضه می شود.

ابزار های رفع نشت و لوازم ایمنی:

ست جعبه ابزار رفع نشت شامل :

جعبه ابزار حاوی ابزار های تخصصی رفع نشت، ست ایمنی شامل :

پرسش و پاسخ

ویدئو و گالری

سایر تجهیزات رفع نشت و نشت یابی

تنوع در ارائه سرویس های تعمیراتی، این شرکت را به عنوان تنها شرکت ایرانی عرضه کننده خدمات Pipe Line Total Integrity مطرح نموده است. 

دقت در ارائه خدمات و محصولات با کیفیت و نیز دقت نظر در جلب رضایتمندی مشتریان و پاسخگویی به نیازهای آنها، سرعت در پاسخگویی، ارائه راه حل های نوین و مناسب، قیمت های مناسب نسبت به رقبای خارجی و بعضا ایرانی، حس مسئولیت پذیری بالای کارمندان نسبت به وظایف محوله و داشتن نیروهای متخصص از نقاط بسیار برجسته این شرکت است.

فرصت های شغلی

ما همیشه به دنبال استعدادهای برتر برای پیوستن به تیم خود هستیم.

آیا شما آماده شروع یک حرفه هیجان انگیز با یک شرکت پیشرو هستید ؟

تمامی حقوق برای شرکت تیم محفوظ است.

فرم درخواست تجهیزات

فرم در خواست خدمات

اطلاعات تماس
سرویس مورد نظر