Team
 
 
 ثبت نام کاربر | ورود به سايت

صفحه اصلی > كامپاند (مواد رفع نشت)

مواد رفع نشت

استعلام قیمت


compound تزریق كامپاند (مواد رفع نشت) :
 در جلوگیری از صدمات زیست محیطی و اقتصادی و آسیب دیدگی گسكت، خطوط، ولو، مخازن تحت فشار و سایر اتصالات و تجهیزات تحت فشار، بسیار سودمند است.


كامپاندهای تیم را می توانید برای مدت 3 سال و در دمای كمتر از 30 درجه نگهداری كنید. این مواد در بسته بندی های 10 تایی به صورت تیوب های 9 سانتی متر با قطر 18 میلیمتر مناسب برای تزریق عرضه میشود. مواد باقیمانده پس از باز شدن بسته بندی را می توانید به مدت 3 ماه در آب نگهداری كنید.


چسب های صنعتی :
شرکت تیم تامین کننده انواع چسب های صنعتی و خاص می باشد که از تولید کنندگان معتبر تامین می نماید. واحد بازرگانی ما با بهره گیری از دانش فنی، توانسته به منظور تامین نیاز کار فرمایان محترم تنوع وسیعی از چسب را عرضه نماید.


رپینگ :
این مواد از تکنولوژی های روز دنیا بهره جسته و در عملیات های رفع نشت که شرایط مناسب را دارا باشند مورد استفاده قرار می گیرد: از مزایای آن می توان به افزایش سرعت عملیات رفع نشت و نیز کاهش هزینه ها به مقدار قابل ملاحظه ای اشاره نمود. این نوار ها در انواع گوناگون متناسب با نیاز شما عرضه می شود از این پوشش ها می توان به منظور رفع نشت انلاین تا دمای 200 درجه سانتی گراد و فشار کار ی 20 بار بهره جست. این مواد مناسب برای رفع نشت از بوبه های GRP,C.S و انواع متریال های ذیگر می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید.


گروه محصول

موادرفع نشت

مشخصات فنی

کامپاند ها رفع نشت قابل تزریق :
فشار کاری 240 بار و دما 700 درجه سانتی گراد مقاوم در برابر اسید ،باز هیدروکرین و بخار آب و هوا


رپینگ:
تا 30 بار و دمای 200 درجه مناسب به منظور رفع تشت سیال های آب هوا هیدروکربن اسید


چسب های صنعتی:
تا فشار 10 بار و دمای 350

نام تجاری محصول

Sealant

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط کاسپید